fbpx

víme jak usnadnit přepravu zakoupeného materiálu nejen z našeho depa

Ke každému nákupu v našem DEPU si můžete vybrat hned několik způsobů dopravy materiálu od vlastního odvozu s bezplatným zapůjčením přívěsného vozíku na 2 hodiny, až po využití našich nákladních vozidel i vozidel našich ověřených partnerů, se kterými dokážeme na jeden závoz doručit třeba i 120 tun materiálu. Umíme zajistit přepravu od hobby odběrů až po velmi náročné dodávky materiálů na obtížně dostupná místa.

Naše služby v oblasti nákladní přepravy poskytujeme i k nákupům u jiných prodejců stavebnin.

BEZPLATNÉ ZAPŮJČENÍ VOZÍKU PŘÍMO V DEPU KE KAŽDÉMU NÁKUPU

Zakoupený materiál o hmotnosti max 630 kg, si můžete odvézt na našich přívěsných vozících, který vám zapůjčíme zdarma s vrácením do 2 hod od vypůjčení. Nemusíte tak už nadále shánět pronájem vozíku za vaše vozidlo, který často překračuje cenu zakoupeného materiálu, když potřebujete doplnit pískoviště nebo vysypat cestu.  

Vozíky pro vás máme přistaveny přímo na prodejně v Předlicích a o jejich dostupnosti se můžete informovat telefonicky na +420/ 724 284 284 nebo e-mailem na rajstavebnin@dymos.cz

Ceník půjčení vozíků pro rok 2021

Maximální nosnostCena bez DPH Kč/denCena s DPH Kč/den
633 kg300,00,-363,00,-
390 kg400,00,-484,00,-
oba vozíky při nákupu materiálu u násdo 120 minut ZDARMAdo 120 minut ZDARMA

Půjčovné zdarma je při vrácení vozíku do 2 hodin (120 minut) od jeho zapůjčení. Půjčovné na den je po dobu denní otevírací doby.

velkoobjemová přeprava materiálů

Pro přepravu velkoobjemových zakázek je náš vozový park vybaven nákladními automobily MAN do nosnosti 30t. V případě potřeby jsme schopni vytěžovat i pravidelně další nákladní vozy našich dlouholetých partnerů působících v oblasti nákladní autodopravy včetně vozidel s hydraulickými pažemi pro převoz velkých nákladů a zásobování stavebními materiály, jako jsou paletové nakládky, přepravy pražců, obrubníků a jiných materiálů.

V případě potřeby zajistíme dopravu materiálů přímo k Vám domů či na vaši stavbu. Pokud potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na +420/ 724 284 284 nebo e-mailem na rajstavebnin@dymos.cz. Rádi pomůžeme!

ceník nákladní dopravy pro rok 2021

Cena dopravy voz. MAN HR a MAN 8x4 podle pásma zahrnuje: jízdu z provozovny Drážďanská 72, Krásné Březno k nám na depo Majakovského, Předlice (*cca 6 km), nakládku materiálu na depu, dopravu na stavbu*, vykládku na stavbě, jízdu zpět na depo* (*ujeté km podle skutečnosti).

Ceník ke stažení zde