fbpx

PROVÁDĚNÍ zemních a výkopových

prací

Naše společnost nabízí svým klientům realizaci zemních a výkopových prací, s nimiž má bohaté zkušenosti, a to se odráží na jejich kvalitě provedení. V našem vozovém parku disponujeme širokou paletou stavebních strojů značky KOMATSU (pásová rypadla, smykový nakladač, traktor bagr, nakladač apod.).  

Není pro nás problém vyhloubit stavební jámy, základy pro budovy a bazény, jímky, žumpy. Dále zajistíme výkopy kanalizační, elektrické, plynové a vodovodní přípojky včetně zajištění pažení a následného hutnění. Po skončení prací Vás zbavíme přebytečného výkopku, nebo pokud bude potřeba, zajistíme dodání písku, štěrku, kačírku, zásypové zeminy či recyklátu. Budeme rádi, když nás budete nezávazně kontaktovat ( telefon : +420/ 775 052 239 ). 

Cenovou nabídku Vám samozřejmě zhotovíme zdarma.

dopravní

stavby

Našim klientům můžeme nabídnout kompletní dodávku komunikací, zejména lesních cest, svážnic, štěrkových cest zpevněných ploch. Spolupodíleli jsme se i na rozšíření sjezdu dálnice D8, takže ani highway se nebojíme. Máme bohatou zkušenost s realizací zpevněných ploch nejenom v průmyslových areálech, parkovacích ploch, realizujeme i výstavbu myček na klíč.